MÖBLER / Bord / Klaffbord 9704355
nr 970 4355
Klaffbord
1880-tal, längd: 98 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 juli 2015
kl 20:16:12
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr